Říjen 2012

Konečně do toho půjdu naplno!

14. října 2012 v 10:08 | Catharina |  Day by Day
Tenhle týden byl velmi špatný ve všech ohledech mého života.
Trochu jsem si uvědomila jak je moje dieta a cvičení závislé na mé náladě a vůbec všem co se mi během dne stane. Jelikož jsem byla první polovinu týdnu v naprosté depce a jediné, čeho jsem byla schopná bylo čumění do zdi, tak jsem za prvé neměla co napsat a za druhé jsem to jednoduše nezvládala.

Takže tak.

Doufám, že tento týden bude mnohem lepší a já začnu konečně cvičit i odpoledne, ne jen těch 100 sedů-lehů. Protože myslím, že začínám kynout. Což je velmi špatné. Musím mít těch 53 do prosince. Já je prostě chci!! :D

Rozhodla jsem se také trochu překopat blog. Víte ať to není jen o mém jídelníčku, který tu teď stejně nezaznamenávám, ale třeba i nějaké recepty, články, cvičení... Co tomu říkáte?
Zdravý životní styl mě baví, ráda bych se mu věnovala trochu více.

I když to tady zůstane pořád jako moje osobní vylejvárna pocitů a zaznamenávání mých spíše neúspěchů než úspěchů.
Prostě od příštího týdne naplno!


Prohra

7. října 2012 v 10:40 | Catharina |  Day by Day
Ehm.
Nebyla jsem tu z jediného důvodu. Moc jsem se styděla na to, abych zde mohla napsat jak se mi vede.
Je zajímavé, že minulé tři/čtyři měsíce mi měsíčky nedělali problém. Mno teď se ty bezproblémové měsíce vrátili a já jsem právě teď absolvovala týden, kdy jsem snědla víc nezdravého jídla, než... ani nevím kdy naposled jsem takhle jedla. Dokonce jsem měla koblihy! Pizzu! Bůček! Sákryš mě se z těch věcí dělá špatně, ale nedokázala jsem si nějak pomoct. Šíleně se stydím.

Byl to jinak zvláštní týden. Jiný, divný a necítím se teď zrovna fajn. Nevím... Prostě se necítím fajn.

Mno příští týden na sebe beru výzvu. Příští neděle rovná se vážení. Teď nevím, kolik vážím, myslím, že jsem určitě přibrala. Každopádně... příští neděli chci mít 56, protože v pondělí mám půlkolonu.

Do toho prosince těch 53 dám!