Srpen je za mnou

1. září 2012 v 21:49 | Catharina |  Day by Day
Tak a je to tady.
Počítač ještě stále nemám v pořádku, proto jsem chtěla původně tento článek odložit až budu mít doma ten svůj. Pak jsem si ale řekla, že když už je toho prvního, tak by bylo symbolické tento článek zveřejnit dnes.

Přes prázdniny jsem se dostala z 61,5 kg k dnešní váze 58,3. Popravdě nejsem vůbec spokojená.
Ne přímo tou vahou ( i když ta mě štve taky), ale hlavně svým přístupem. Celý červenec jsem nehnula ani prstem pro svůj sen a ze srpna jsem makala přibližně dva týdny. Další dva týdny se zase válela. Mno, ale co se dá dělat, jednoduše jsem to nezvládla.

Pozitivní ale je, že něco na mé postavě je vidět, i když se pořád do zrcadla dívám se záští a odporem, je to lepší. Dnes jsem oblékla sukni a nestačila se divit. Vypadalo to lépe.

K tabulce, kterou jsem ani nedoplnila.
Podle mě je splněná tak a 60%, což není moc, ale ani málo. Něco jsem udělala ale že bych se přetrhla to se říct nedá. Trochu mě tahle rekapitulace mrzí, protože jsem teď původně měla oslavovat padesát kilo. Mno, ale nějak cítím, že to doženu.

Plán na další dny?

Prvním bodem jsou moje narozeniny. 23. září mi bude sedmnáct a ve škole jsou každé narozeniny slavené "hoplá", kdy vás kluci vezmou a vyhazují do vzduchu. Děsím se toho, protože se děsím toho, že mě neuzvednou, nebo budou stukat jak jsem těžká. Což je teď největší motivací. Uvidíme kolik dokážu dát dolů s režimem školy, při které se každému hubne lépe.

Druhým bodem v tomto roce jsou taneční. Chtěla jsem na první lekci vypadat skvěle, mno nepovedlo se. Ale máme před sebou další bod, kolonu a půlkolonu. Tam to roztočím! :D Pokud budu mít s kým tančit žeano.

Třetím mým plánem je 100 dní. Chci od zítra začít zde na blogu zaznamenávat svých sto dní. Sto dní proměny, uvidíme jak budu vypadat. Budu vás pravidelně informovat a všechny plány, co za sto dní budu podnikat zmíním v samostatném článku.


Jinak dnes jsem po týdnu cvičila a smolný týden ještě neskončil, rozbila jsem si orbitrack. Ale už je opravený a já můž zase zítra cvičit, ale dnes mám jen 25 minut.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 B. B. | Web | 1. září 2012 v 22:40 | Reagovat

vidíš pozitivní změnu a to je dobře. nemá smysl brečet nad tím, že jsme mohly už dávno být dokonalé, že jsme to ještě nedokázaly. musíme se soustředit na to, co je a co bude, pokračujeme.:)
i 25 minut cvičení je dobrejch, lepší než nic.
jee do tanečních bych šla klidně znova. určitě budeš mít s kým tancovat, u nás třeba taneční mistr dodával zkušený kluky co u něj tancujou už dlouho, aby nikdy žádná holka nezůstala bez partnera.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama