Den 7

9. září 2012 v 6:01 | Catharina |  Day by Day
Ahoj krásky!
Článek jsem měla hotový a klikla jsem vedle a celý se smazal.

Dneska jsem tu hodně brzy, protože jsem zkoušela, jak by mohlo vypadat mé školní ráno. Zkoušela jsem jestli je dobrý nápad vstávat v pět a odcvičit jillian, protože odpoledne to nestihám a do jillian se mi ani nechce. V půlce přišla sestra, že jde na záchod a nazvala mě opět cvokem a ten pohled vám nepřeju zažít. Všechen elán mě opustil, já video vypnula a řekla, že takhle to nepůjde. Musím vymyslet něco jiného.
Když sestra je přesně ten typ, co může sníst čokoládu v deset večer a má svých 49 kilo a je vyšší než já. Schválně ji někdy jí přede mnou, posmívá se mi do sudů, nadává do cvoků když cvičím, nadává do beček a že nikdy nezhubnu, když necvičím. Když si vezmu něco jiného než zelninu, hned říká jak přiběru, když jím zeleninu, tak jsem králík a cvok.

Mno, postěžovala jsem si :D.

Projekt zveřejním v samostatném článku.

Včera jsem si projížděla hodně hubnoucích blogů a zjistila jsem, že oproti vám jím strašně moc. Zděsila jsem se, že toho jím moc na to, abych hubnula. I s tím cvičením, které není pravidelně sedmkrát týdně. Tahle myšlenka mě pronásleduje už delší dobu, ale teď se jí děsím. Zkoušela jsem si jen tak v hlavě spočítat kalorie a zděsila jsem se kolik toho je.
Co myslíte, jím moc na to abych hubnula?
Zdá se mi, jako bych spíš udržovala jenomže to já nechci!


Jídelníček:
Snídaně: jáhlová kaše, banán, 1/2 lžičky medu, 2 raciolky, neslazený čaj (té kaše jsem udělala moooc, ale dělala jsem ji poprvé tak příště míň. ale chutná mi víc než ovesná.)
Svačina: -- (ta snídaně byla opravdu velká)
Oběd: hranolky a rybí prsty * okurka, rajče, salát, fazolky, paprika
Svačina: jablečný kompot, pár ringlí (maličkých)
Večeře: vícezrný plátek chleba, šunka a sýr, rajče, 1/2 kefírové mléko a banán

*nandala jsem si na talíř tolik zeleniny a fazolek, že se mi tam vlezla jedna malá hrst hranolek a dva rybí prsty. Inu, když člověk musí jíst to co ostatní a ten tuk se mu vážně nelíbí... :D

Pohyb: 1/2 jillian, poskakování (jeli jsme k babičce a nakupovat. více v dni 8)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama