Váha je na nic!

30. srpna 2012 v 22:16 | Catharina |  Day by Day
Slečny jste krásné!
Abych pravdu řekla poslední týden nedělám nic! Jsem lenivá a unavená a bolí mě záda. Je zajímavé, že když se sedřu cvičením, tak jsem svěží, čilá a hyperaktivní a jakmile celý den ležím se šílkem čaje, spoustou jídla a knihou Edgara Alana Poea, tak jsem večer tak rozlámaná, jako bych celý den dřela.

Každopádně mám pár novinek o které bych se s vámi ráda podělila.

První je asi nejdůležitější.
Nevím co se to děje, moje váha je asi rozbitá, ale strašně mi kolísá moje váha. Kilo tam, kilo sem. Nevím. Rozhodla jsem se to ignorovat, protože jsem dlouho uvažovala čím to může být. Vážím víc, jakmile jsem se najedla trochu více a nebo jsem jedla později než obvykle. Nebo když jsem se vážila dříve než obvykle. Anebo když jsem (nechutnost) už dlouho nebyla na záchodě (s tou přemírou vlákniny co spořádám se není čemu divit), tak mám třeba o kilo víc.
Sice mi na váze pořád záleží a nevím za jak dlouho se zbavím zlozvyku stoupat denně na váhu, ale uvěomila jsem si, že to není to podstatné.
Jelikož jsem dneska oblékla kalhoty velikosti 38 úplně v pohodě a přitom mám 58-59 kilo a i když jsem v dubnu měla 56,5 kilo tak jsem je skoro neoblekla. Ano pořád mě to deptá, jak je na té váze skoro šedesátka, ale...
Budu se s tím muset smířit, i když vím, že ta váha prostě půjde dolů! :D
Prostě už to není tak důležité.
A pro vás by taky nemělo být.

Druhá je stejně důležitá.
Dneska jsem byla na velkém nákupu a konečně mám doma zase zdravé jídlo, takže můžu zdravě papkat! Bohužel minulý týden u nás nebylo nic a já nemůžu jen tak rodičům říct, že chci peníze, protože to, co doma je, nejím. Bylo by to ode mě... nehezké a netolerantní. Proto jsem jedla i to, co nejím a nikdy bych se toho dobrovolně nedotkla. Sice mi pak nebylo nejlíp, protože mému žaludku se očividně líbí víc ta kopa zeleniny a ovoce neý anglická a podobně. :D
Zítra zase začínám odznova.

Třetí zprávu vám řeknu jen proto, že jsem strašně nadšená.
Letos mám taneční takže jsme sháněli šaty. Přijela od mamky kamarádka a řekla mi ahoj a první věta která potom následovala byla...
"páni ty si zhubla!"
V zápětí dodala, že aspoň deset kilo, že vypadám skvěle a když jsem jí řekla, že to jsou asi čtyři-pět kilo od ledna, kdy jsem začínala (a to mě viděla někdy v květnu!) tak řekla, že jsem zhubla o dvě velikosti!
Sice vím, že já nejsem ještě spokojená ani zdaleka ale to tak potěší!!!!!
A některé šaty mi byly velké i když mamka odhadovala, že mi budou dobré!! A zbytek mi seděl perfektně! Ani jedny mi nebyli malé!
Véte co? Jo, vznáším se blahem!

Čtvrtá zpráva je horší.
Zítra budu mít doma notebook, ale bohužel v něm nebude zhola nic! Přišla jsem o všechno. Mno snad najdu ještě Zumbu a Jilliam. A třeba i jiné cvičení.

Páta zpráva.
Zkoušela jsem jíst pětkrát denně a nemá to u mě, mého žaludky a mého mozku valný úspěch. Bohužel jsem se pak celé odpoledne přejídala. MYslím, že zatím to udržím na třech jídlech ve velkých porcích. Nevím jestli nakonec uberu, snad trošku jo, ale jenom trošilinku, možná vůbec. Ale až budu mít zase odvahu, zkusím zase těch pět. I když nevím kdy, momentálně vím, že to prostě nezvládám.
Snad si nezničím zdraví.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 B. B. | Web | 30. srpna 2012 v 23:09 | Reagovat

jak já ti závidím! já budu teď maturovat. :(
jo ono není od věci si to jídlo někam psát - já si to píšu do mobilu, ten mám vždycky u sebe.
já se jídlem taky vždycky odněkud inspiruju.:)
banánová omeleta - normálně rozmačkáš banán (čím zralejší tím lepší) vidličkou, rozmícháš to se dvěma vejcema  (když dáš jen dva bílky, bude to dietnější - ale žloutek má spoustu živin) a opečeš na pánvičce - jestli máš teflonovou tak bez tuku, jestli ne lehce vytřít olejem. můžeš do toho nasypat i skořici, někdy tam dávám i ovesný vločky, oříšky..je to hrozně jednoduchý a ten banán to osladí.:)

přesně, na váhu kašli. důležitý je, jak vypadáš. ono taky záleží na poměru tuků a svalů.

2 Lúca Lúca | Web | 31. srpna 2012 v 11:27 | Reagovat

Škoda, že jsi přišla o všechny věci z notebooku.
A na váhu se vykašli. Důležitější je tvůj pocit!

3 Meg Meg | Web | 31. srpna 2012 v 16:07 | Reagovat

Pokud ti 5× denně jíst nevyhovuje,tak jez 3× denně,podle mě to u každého platí docela jinak.. ;) třeba si jednou na 5 jídel denně navykneš sama bez větších problémů.. ;) jinak určitě tu váhu neber tak vážně,vážíš víc než v dubnu,protože jsi určitě nabrala svalovou hmotu,né že bys ztloustla.. to vysvětluje i to,že ti jsou i ty kalhoty :) k tomu ti gratuluju a jen tak dál!

4 Aimee. Aimee. | Web | 31. srpna 2012 v 20:22 | Reagovat

měř si centimetry, ale na váhu vůbec nekoukej !! :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama