Jsem Catharina a dnes jsem začala

24. srpna 2012 v 11:31 | Catharina |  Day by Day
Zdravím hubnoucí krásky!
V posledních dnech mám chuť na změny, jsem trochu naštvaná kvůli lidem okolo mě, kteří zahodí přátelství kvůli holce. Kamarád si našel holku na začátku prázdnin a už se neozval. Mno ale nevadí, nesmutním, jsem spíše naštvaná a motivovaná ukázat všem co ztratili, co ztratí, co nikdy neměli. Chci se jim ukázat jako dokonalá.
Vím, že dokonalost neexistuje. Ale jako cíl je to dobré ne?
Rozhodla jsem se změnit svůj život, od základů. A jedním ze základních kamenů je i tenhle blog. Až teď jsem si uvědomila, že jedině tady jsem stoprocentně upřímná, nic si nenalhávám, píšu to prostě tak, jak je a tohle celé mi ohromně pomáhá vypořádat se se všemi problémy které mám. Uvědomila jsem si, jak je to tady pro mě důležité. Přece jen tenhle blog mě provází od ledna 2012 kdy jsem začala se sebou něco dělat, už jsem se jen nepovalovala a nesnila, ale taky něco dělala. Prožil se mnou hubnutí, prožil se mnou přejídání a záchvaty, prožil se mnou lehkou bulimii, prožil se mnou květen, přírustek váhy, proleželý červenec a měnící se srpen. Páni, bylo toho hodně. A neříkám, že jsem na všechno pyšná. Hlavně na to přejídání, bulimii a fňukání... Za to se upřímně stydím.
Četla jsem si články z ledna a února a byla jsem tak jiná! Plná optimismu, šlo mi to, nehřešila jsem. A jak to je od dubna? Jen samé fňukání, žádné činy.

Vím, a nebudu slibovat nemožné. Už ne. Ani sobě ani Vám.
Vím, že ještě mnohokrát spadnu, nebudu spát a budu se ohmatávat s tou největší nechutí jaká může být. Budu se nenávidět, budu fňukat a budu vzlykat. Ale zatím... Zvedla jsem se. Na pár dní, nebo pár hodin než jsem opět spadla, ale... zvedla jsem se. A budu se snažit padat co nejméně. To mohu slíbit.

Chtěla jsem tenhle layout, změny, nové články, všechno jsem chtěla nechat na prvního září, ale nač čekat? Když si to změnu žádá, tak ji udělám. A nebudu opět čekat na nějaké kulaté datum, protože pak to neuskutečním. Už žádné od tohohle data, od zítra, ani odteď. Už jsem začala.

Dnes je 24.8.2012 a právě dnes jsem začala.
Plány?

Dokončit tabulku co možná nejlépe.
Připravit nějaké články.
Od září přidávat jídelníčky a denní články.
Znovu se pustit do Jilliam a odcvičit třicet dní v kuse, mám k tomu i nějaké novinky.
Po konci tabulky se vážit jednou týdně.
Každých dvacet dní měření.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 withwings withwings | Web | 24. srpna 2012 v 21:58 | Reagovat

Páni, to je odhodlání jenom přeji, čím blíže je škola tím víc se snažím a když klopýtnu tím více mě to mrzí, i víc než to.. Držím palce :)

2 find-your-happiness find-your-happiness | Web | 25. srpna 2012 v 10:24 | Reagovat

úžasný nápad :) když mám blog, můžu říct, že to většinou on mě donutí jíst lépe a cvičit, je to taková kontrola od ostatních, taky když jsem si četla své články, připadala jsem si jiná, ale někdy máme horší a někdy lepší období :)...hlavně že se snažíme furt :) Jinak se mi s tím kamarádem stalo něco podobného, jakmile ho ta holka na týden opustila, hned jsme byli kamarádi, teď už se neozve, ale což, nemá cenu si nad tím lámat hlavu, ono jim to jednou dojde ;)...držím palce! :)

3 DANIELA DANIELA | Web | 25. srpna 2012 v 13:06 | Reagovat

je dobře, že nečekáš na září a začínáš hned. ono je důležité se umět zase rychle zvednout. to víš, každý někdy ujede a cítí se kvůli tomu hrozně a říká si, že už to nemá cenu. ovšem to je lež! co jako nemá cenu, my? naše osobnost? náš život? tohle všechno má cenu velmi vysokou a my si to musíme uvědomit. všechno, co chceme, to můžeme mít. jen se tím musíme obklopit, vytvořit si svůj vlastní vesmír, kde jsme jen my a naše sny a žít tím naplno. vrať se k tomu, jaká jsi byla v lednu a v únoru - plná optimismu! :)

4 B. B. | Web | 26. srpna 2012 v 18:45 | Reagovat

s bulimií jsem si taky zažila svoje. ale, vždycky můžeme začít znova. tak do toho.:)
přidám si tě do oblíbených blogů, líbí se mi tvůj přístup.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama