Tak... nějak... znovu

8. června 2012 v 22:10 | Catharina |  Day by Day
Zdravím!
Pondělí jsem z části podělala a v úterý už to šlo z kopce úplně. Mám sice krámy, ale to nemůžu brát jako nějaké přilepšení. Krásně jsem se prožrala zpátky k číslo 59. Jsem z toho tak nešťastná, že se mi moc nechce ani nic slavit, ani nikam chodit....
Znáte to?
Když jsem měla 56,5 tak už mi některé džíny byly trochu volnější a mohla jsem se v nich alespoň trochu hýbat. Teď už to zase nejde. Svůj vosí pas (opravdu se mi líbil) jsem ztratila a na břichu mám největší špek jaký jsem kdy měla a o stehnách ani nemluvím. Začala bych zítra Body revolution od znovu (už mám motivaci, taková prostě být nesnesu) ale v úterý odjíždím na čtyři dny na výlet. Takže po výletě jedu na plno. Sobota, neděle a pondělí budou teď detoxikační a zničím se, abych měla alespoň 58 na tom výletě.
A po výletě a přes prázdniny... 53 kg a prostě tentokrát (jo říkám to pokaždé) to prostě dokážu. Chci být taková jaká jsem.
Křehká, aby se měl bál každý zmáčknout trochu víc.
Malinká, aby mě každý mohl zvednout a nefuněl u toho.
Roztomilá, aby můj úsměv nebyl v tučném obličeji.
a... tak
prostě... panenka. Já nechci být 190 cm vysoká sexy blondýna. Ale malá roztomilá brunetka/zrzka.
prostě panenka.

Ale dost snění, přeci jen, to nesmí být sen. Měla bych z toho konečně udělat cíl a začít se k němu přibližovat.

Plán na tyto tři dny:
- Po obědě pouze zelenina.
- Ráno snídaně (nějaké bílkoviny) a svačina nějaké ovoce
- Oběd co nejméně tučný, nejspíš nějaký mléčný výrobek
- Každý den 2x cardio (body revolution) a 1 workout (dala bych si možná za cíl víc, ale nemůžu kvůli krámům, protože mi prostě cvičit nejde)
- když se mi bude chtít nějaký pohyb přidám

-ještě váhám jestli mám jít ke kámošce slavit její narozeniny. Je to třídenní pařba který trvá už od čtvrtka a já jsem řekla, že se tam stavím zítra, ale nechce se mi moc chlastat, nechci tam jít jako sud a nechci tam kvůli těm lidem, co tam budou. Nemám si s nima co říct.Ale nevím na co se vymluvit.
- přes víkend ale určitě plánuju udělat úkol na výtvarku (prezentaci) a naučit se fyziku a chemii, uklidit pokoj a hlavně zhubnout kilo. Kilo za tři dny? to snad dám ne?

ale bude to záhul v pondělí, kdy celé odpoledne budu péct buchty na výlet...
ale musím to konečně zvládnout
ještě mamce řeknu ať mi nesmaží řízky ale kuřecí prsa na přírodní způsob (= míň kalorií) a nabalím si celozrný chleba a i na tom výletě se budu snažit jíst zdravě. Mno a po výletě...

Catharina
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama