6.4.2012

6. dubna 2012 v 21:50 | Catharina |  Catharina
Co jsem?
Hovado, nenažrané prase!
Proč?
Protože se poslední dva dny přežírám, chlastám a dnešek jsem do sebe narvala tolik jídla jako za poslední tři měsíce? asi... Každopádně jsem ráno začala a ještě nepřestala jíst! A kdyby se tam nacházelo něco zdravého musela bych se hodně divit!
Proč to nedokážu?
Proč sama sobě bráním v tom největším snu jaký jsem kdy měla?
Být ta hubená, krásná, bláznivá umělkyně?
Ta s hlavou v oblacích, co nikdy neztrácí iluze, má imaginární kamarády, nosí tílka a rifle, krásné šaty a někdy se chová jako z jiné doby? Ta knihomolka?
Proč nemůžu být taková jaká jsem?
Protože mi v tom prostě brání moje váha, to jak vypadám, to mi brání vypustit sebe samu. JSem zakřiknuté prase plné komplexů. A proč? Protože si nedovolím splnit sen.
Jak moc se na sebe zlobím? Jak jsem naštvaná? Myslím, že kdo měl někdy ale opravdu pořádnou žravku tak to ví.
Jsem neskutečně slabá, protože mě rozhodí jeden výkyv emocí a od té doby prostě žeru. Bylo to ve středu, měla jsem domluvený sraz s kamarádkou, ona nepřišla, vykašlala se na mě a nebyla mi schopná ani napsat sms až sem jí musela psát já, kde je. A od té doby žeru!
Nenenenenene, já nechci! Chci svých 53 kilo, možná míň, uvidím, ale chci být krásně hubená.
Proč nemůžu?

Já jsem prostě prase...
Zítra začnu. Dám si detox, celej den jenom zeleninu a od neděle začínám znovu s maximální dávkou cvičení! A žádný velikonoce mě nezastaví, protože dneska jsem všechno velikonoční jídlo ochutnala a sežrala polovinu všeho co bylo zatím nachystané, takže já mám dost.
Chci mlsat, chvilku být v pohodě a pak ještě dvě hodiny skučet jak mě bolí břicho protože můj žaludek už tučnou stravu nezvládá? Být tak unavená, že ani štětec nemůžu držet pořádně a namalovat rovnou čáru? Sedět na záchodě a nemoct se ... protože střeva tuhle stravu nezvládaj?
NENENE!
Chci být zdravá, plná energie, mát vysvortované bříško, skvělou kondičku, pevný malý zadeček a jíst plno dobrot jako zeleninu a tvaroh a....
Zní to líp ne?
Holky já už nevím co dělat... poraďte mi prosím...
Catharina
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama