15.4.2012

15. dubna 2012 v 21:34 | Catharina |  Day by Day
Snídaně: 30g zapékaných musli, 20 g kukuřičných lupínků, 120 g banánu, 100 g bílého jogurtu
Svačina: jablko
Oběd: kuřecí prsa 150g, rýže 150 g, zelenina 100g
Svačina: banánová přesnídávka Hamánek (130 g) kousíček tvarohového koláče (je to zdravé, málo cukru, ale přece jen tam je a je to koláč)
Večeře: chléb celozrný 75g, tvarohová pomazánka (cca 20g), šunka (cca 30g), zelenina (cca 150g)

Pití: voda s džusem ( 2 litry jsem vypila určitě!)
Pohyb: 90 minut orbitrack, jilliam 30 days (2.den), jestli bude pěkně tak procházka - nakonec jen 60 minut orbitrack a jilliam jen polovinu

-koláč jsem neodolala máminu smutnému pohledu a opravdu toho byl kousííček!
- pohyb jsem mohal splnit, ale dávám si 60 minut orbitrack, jilliam a zbylých 30 minut orbitrack a dneska v půlce jilliam sem byla úplně zadýchaná, trochu se mi točila hlava a nechtěla jsem prostě ryskovat, že mi bude blbě. Mám ve škole hodně zameškaných hodin a nemůžu už chybět.
- mno myslím, že sem to dneska celkem zvládla... odpoledne jsem měla šílené chutě na ty čokoládové vajíčka, které miluju a ležely celý den na sestřině stolu a já si nedala ani jedno! Ani kuličku čokoládových musli, nic! Jediný prohřešek byl ten koláč, ale byl to spíš tvaroh s trochou buchty, toho je tam opravdu hodně. Mno nebudu to ospravedlňovat prostě jsem to pokazila.

Jinak se cítím úplně pitomá. Kvůli škole kterou nezvládám tak, jak bych chtěla. Angličtina mi vůbec nejde, fyziku sem dneska nestihla, doufám, že mě zítra nebude zkoušet nebo jsem v háji. Mno a další předměty, spousta písemek... A já si připadám úplně blbá, že na tu školu nemám, myslím, že ty pocity alespoň některé z vás znají.
Vážně si připadám úplně blbá a že nic neumím. Nevím jak se toho pocitu zbavit...

Doufám, že zítra to bude lepší.
A nevím jestli se zvládnu nevážit, myslím, že si prostě tohle povolím, je to jako droga.:D

Catharina
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama