Duben 2012

29.4.2012

29. dubna 2012 v 10:30 | Catharina |  Day by Day
Zdravím!
Neuvěřitelný, nemožný. Po zajímavém týdnu jsem si stoupla na váhu. Včera ukázala 56,4 a dneska 56,5, což beru jako úspěch po včerejším obědu (kuře na medu, knedlíky, zelí...) a zbytek dne (kousek rolády, lízání těsta, zmrzlina...)
Ale poslední dny si užívám a jedna zmrzlina za den mě nezabije. Nejspíš si dneska zase zajdu, když to je 3,5 kilometru daleko, takže to vlastně spojím s pohybem.

Ale jinak chápete to? Týden bez pohybu, každý den nějaká laskomina a mám 56,4 a když jsem se snažila, dřela jak kůň tak jsem přibrala kilo. A Teď mám to kilo dole a k tomu ještě skoro půl kila!

Dnešní jídelníček:

Snídaně: 150 g bílého jogurtu
Svačina: plátek cz chleba, tvaroh (cca 20 g), 2 plátky šunky
Oběd: omeleta (2 vejce, 3 plátky šunky)
Svačina: zmrzlina
Večeře: 150 g bílého jogurtu

Není to ideální jídelníček já vím, ale po včerejšku chci trochu detox a přitom si chci trochu povolit v jídle a pořád nemyslet na každou kalorii. Takže je dietně nedietní :, ale myslím, že kdybych ho dodržela tak to tak hrozný nebude.

Pohyb: zumba cardio party (46 minut), chůze cca 7 km, a dál uvidím co stihnu...

27.4.2012

27. dubna 2012 v 21:56 | Catharina |  Day by Day
Tak...
Co napsat po týdnu že?
Mno, začnu pěkně od začátku.
Poslední dva týdny jsou úplně naruby v mým životě.
Lidi mě neignorujou a celkem poslouchají když něco říkám, jsem zvaná ven s lidma (když za celý minulý půlrok jsem nebyla venku s lidma ani jednou a teď najednou jsem venku každý den) a největší změnu prodělal můj život v oblasti vztahů.
Jsem oficiálně zadaná.
Kluci mě zdraví, dneska se mi dostalo přání krásného dně pěkné slečně, známý mě pozval k sobě domů, že se chce se mnou napít, dneska jsem byla venku s kámošem...
Kecám s lidma, mám si s nima co říct.
Usmívám se, jsem v pohodě...

Jen ta blbá váha mě štve!

Tenhle týden jsem si prostě povolila cokoliv budu chtít, to jsem taky snědla. Prostě jsem to neřešila. Ale budu muset , protože do léta musím opravdu být perfektní.
Zítra se zvážím a uvidím jak na tom jsem a přes víkend se budu něco snažit napravit, ale už to nikdy nechci řešit natolik, abych přemýšlela, jestli to druhé ovoce ke svačině není moc kalorií...
Vím, že takové chvíle příjdou, neříkám, že ne, ale budu se snažit aby jich bylo co nejmíň.

Omlouvám se za neaktivnost, musela jsem vyřešit pár jiných věcí.

Catharina

23.4.2012 - 69

23. dubna 2012 v 6:33 | Catharina |  Day by Day
Přiznám se, že jsem včera nemohla usnout a rozmýšlela co dál. Popravdě jsem si připravila dva články ze kterých sem zveřejnila právě ten, který se hodil a se kterým jsem se ztotožnila po dnešním velkém vážení.
Musím říct, že jsem zklamala sebe i svou hubnoucí kamarádku Ms.Mee.
Na váze po dnešním vážení číslo 56,00 není. Byla jsem ochotná smlouvat a do 56,2 jsem byla ochotná slevit a říct si, že tenhle týden byl úspěšný. Nebyl a já jsem z toho dost zdrcená.
Popravdě nevím, co mě vede k tomu vždycky to tak pokazit. Někdy je to rodina a někdy můj psychický stav ale vím, že obojí je jen výmluva. Všechno se dá vydržet a já to nezvládám. Do prázdnin zbývá 69 dní a já chci být o prázdninách perfektní.
Popravdě se cítím dost hrozně, možná se zvážím ještě zítra protože dny po žravkách jsou vždycky hrozné, co myslíte?
Jinak mě to ale štve protože já se cítím hubenější, obleču další kalhoty, které jsem nezapla a podobně, ale váha mi ukazuje 57, což je o kilo víc, než bych měla víc a což je o půl kila víc, než jsem měla v pátek...
Jsem prostě sama sebou strašně zklamaná, věřila jsem, že to dám :(
Svatosvatě slibuju že se pokusím mít za dvacet dnů na váze 55,5 kila nejvíc.
Proto jsem se rozhodla udělat pár pravidel, kterých se budu řídit a pokud je nedodržím následuje trest v podobě odřeknutí čehokoliv co mám na víkend a celý víkend věnovat cvičení tak, jak tomu bylo tuhle sobotu. Je to malý trest, ale větší bych nesplnila. Zkusím to ještě jednou. Zkusím využít svoji poslední šanci zhubnout, protože jestli to nevyjde a já to budu takhle kazit jako doposud, tak nejspíš na hubnutí víc jak šesti kilo nemám.


Dalších 69 dní to bude takto:

- každý den budu cvičit i kdybych se domů dostala v sedm a byla šíleně unavená (pravidelný pohyb je základ, i když se v podstatě už teď hýbu skoro každý den)

- striktně dodržovat jídelníčky, které si předepíšu a žádné ústupky nebudou a žádné vyměňování, nic takového

- na první alespoň 14 dní se vzdávám pečení, protože ten den vždycky zkazím, pokud peču. Jediné co si dovolím je pečení zdravých muffinků které jsou ideální pro hubnutí, protože jsem je chtěla už dlouho zkusit

- každý týden si sepíšu pár cílů, které musím v tom týdnu splnit

- na váhu si stoupnu každých 20 dní a nebudu se vážit každý den. Bude to těžké...

- Víkendové obědy s rodinou jsou pro mě tabu. Naučím se říct ne.

- Sladkosti budou povoleny je v omezeném množství přesně ve vymezené dny a nikdy jindy.

- Budu se omezovat v jídelně, kdy kecám s ostatníma a zapomenu, že u toho jím a tak do sebe nahážu celý talíř

- Tenhle týden si dávám detoxní, omezím se trochu v jídle, i když pravý detoxní týden bude ten další. Tohle je taková příprava, protože máme dva školní výlety a já nevím, jak to tam bude vypadat.

Jídelníček na zítřek: (exurze)
Snídaně: ovesná kaše
Svačina: 2 plátky celozrného chleba, tvarohová pomazánka, 2 plátky šunky, cherry rajčata
Oběd: Mexický těstovinový salát, sojový rohlík (k obědu je muffin... dám ho kamarádce)
Svačina: jablko
Večeře: 150 g bílého jogurtu

Pohyb: Kolik stihnu (dopíšu)

EDIT: nakonec to dopadlo plně jinak. Nebudu popisovat jak jsem se dneska cítila, prostě jsem byla dost v háji z toho, že tu 56 jsem na váze neviděla. Nakonec jsem odpoledne odpustila od všech zábran a jedla a jedla. Ale byl to den, kdy mám prostě nezedný žaludek, takže se necítím ani přejezená a kdybych vám vyžvanila co všechno jsem snědla, tak se zhnusíte. Záhadný je, že toho nelituju. Prostě se to stalo, já vyhrála protože žádnou mísu jsem neobjímala a navíc už jsem si dala všechno na co jsem měla chuť což znamená, že jsem najezená alespoň na čtrnáct dní dopředu, což znamená, že tenhle týden a příští bude prostě hubnoucí.
Tenhle týden si dám ještě trochu uvlněnější ale příští už přísně.
Každopádně jsem přišla na to, že když nad tím uvažuju (jako dneska, kdy jsem celý den přemýšlela co sakra dělám tak moc špatně a jak docílit pokroku, že sem v jendom kuse myslela na jídlo, které se mi hnusilo a zároveň jsem na něj měla chuť) takže tak moc to neřešit.

Zítra si ještě s tím plným žaludkem stoupnu na váhu, zasměju se a dám si detoxní den. Ve středu pak ještě jeden a ve čtvrtek jedeme na exurzi, kdy budu jíst zdravě a jsem pozvaná na pivko :-)
Dneska tedy hrozně moc jídla a žádný pohyb. Jsem zvědavá kolik zítra bude na váze a kolik se mi za dva dny detoxu podaří shodit. Jinak dám si mléčné detoxy, protože ty mi vyhovovaly nejlíp a chutnají mi.
Každopádně jo, mrzí mě co jsem dneska udělala, ale nemám z toho depku, že budu tlustá a tak, protože jednoduše už jsem ušla dost dlouhou cestu abych se vrátila zpátky na začátek k nějakým 63 kilům (možná to bylo i víc, já se pak odmítala vážit :/). Prostě se to stalo.
Nejlepší vtip je, že si vážím kolik sním jogurtu a jestli si můžu dát na svačinu dva kousky ovoce místo jednoho a druhý den sežeru na posezení třeba celou roládu. Trochu ironické.

Zítřejší detox

Snídaně: 150 g bílého jogurtu, skořice
Svačina: pokud v obchodě bude tak 150 ml kefírového mléka jahodového, nízkotučného (jinak jablko)
Oběd: salát mrkvový s ananasem, čaj, polévka: papriková (druhé si vezmu, ale nedotknu se ho) = poprvé budu jíst polévku v jídelně :D
Svačina: pokud seženu tak 150 ml kefírového... (jinak 50g bílého jogurtu,skořice)
Večeře: 100 g bílého jogurtu, skořice

Pohyb: 1 hodina orbitrack, zumba cardio party (bez jilliam, dám si tenhle týden od posilování pauzu)

Vážně mě zajímá, jestli zítra a pozítří na váze bude vidět velký rozdíl. Já si totiž myslím, že den po přejezení má člověk plné střeva a ještě plné břicho, takže další den by měl být detoxní, ať to žaludek stihne všechno strávit a tím se vrátí váha kterou jsem měla, možný malinko víc, ale doufám a pokusím se to shodit a za dvacet dní tam bude 55,5!!
Dávám si novou challenge, která doufám dopadne lépe než ta první.


22.4.2012

22. dubna 2012 v 7:41 | Catharina |  Day by Day
Zdravím hubňulky!
Tak dneska ráno vstanu, cítím se skvěle (po psychické stránce, protože fyzicky se cítím totálně rozlámaná ze včerejška) a vím, že na váze bude 56,3...
Hubsu na váhu a ukáže 56,5 což je úbytek jenom 100g od včerejška...
Jsem šíleně zklamaná a zdrcená, protože jsem včera fakt hrozně moc makala a přišlo mi to líto. Mno ale pak Cléa v komentáři ujistila, že to je jen výkyv po sportu, kdy mám svaly plné krve a tak... Oddechla jsem si neskutečně. Ale teď nevím, jestli dneska zase cvičit nebo si dát něco lehkého, když zítra na té váze musí být 56,00. Je přece pondělí :-).

Mno nakonec jsem se rozhodla kombinovat oba jídelníčky:
Snídaně: 150 g bílého jogurtu, banán
Svačina:
Oběd:
Svačina:
Večeře:

EDIT: podělala jsem to. A to jen kvůli jedinýmu zdrcenýmu pohledu od mámy, kdy jsem se jí ptala, jestli si z těch brambor můžu udělat omeletu a ona se mě se zhrzenýma očima zeptala jestli nebudu jíst to kuře co udělala. A ten pohled u ní vídám čím dál častěji, pokaždý když si mažu celozrný chleba, nebo dělám ovesnou kaši, pokaždý jak vytáhnu váhu se na mě dívá skoro se strachem. Ničí mě to.
Myslíte, že se bojí? Nebo jí jenom vadí, že mi už prostě nechutnají knedlíky, smetanová omáčka a kuře?

Nacpala jsem to do sebe aby měla radost. Odpoledne jsem do sebe nacpala několik kousků bábovky aby měla kamarádka radost protože se mě poslední dobou ptá kdy míním s hubnutím skončit.
Dělám radost všem okolo sebe ale tím sobě ubližuju. Ale... Já se na ty pohledy prostě nemůžu dívat.
A pak v deset večer, kdy mám už jít spát tady brečím do polštářů a spílám si jak sobota procvičená byla k ničemu, když jsem to dneska totálně podělala... Já už nevím, asi na to, abych zhubla prostě nemám...
Je to snad poprvý kdy mě napadlo, že na to fakt asi nemám.
Zítřejší vážení dopadne katastrofálně... Nikdy tam neuvidím 56 natož vysněných 53...
Všechny se tak krásně držíte a já to jenom kazím.
A je to čím dál častější a já nevím.. Já vážně chci zhubnout.

Catharina

Ano, jsem jedna z těch naivních holek, která touží po princi

21. dubna 2012 v 21:58 | Catharina |  Dream
Bude to adrenalin a jedna velká jízda bez nudy
A přitom to bude klidné a plné bezpečí
Protože když mě obejme, bude moct začít třetí světová a já budu v klidu a budu v bezpečí
protože s ním budu podnikat bláznivé akce
protože s ním budu spát v bílejch peřinách
protože mu budu ráno smažit palačinky
protože s ním zvládnu cokoliv
protože díky němu budu žárlit, budu hnusná a zlá
protože když bude dělat špatné věci budu stát za ním a ne proti němu
protože když budu s ním bude to sen
protože s ním si budu moct popovídat
protože s ním si nebudu připadat blbě mluvit o svých problémech
protože s ním budu mít fotky které si pověsím na zeď
protože s ním budu provádět kraviny
protože s ním budu chodit na večeře a do kina
protože s ním budeme fotit
protože s ním budu mít svoje poprvé
protože ať udělá cokoliv budu s ním
protože spolu zvládneme cokoliv
protože nikdo nebude věřit, že to může vyjít
protože to každý už dávno odsoudil k neúspěchu
protože si každý myslí jak jsem bláhová
protože nakonec budou říkat jak jsme skvělý pár
protože on bude chápat mě a já jeho
protože mi bude jedno že nás někdo pomlouvá
protože ho budu obhajovat když ho někdo bude odsuzovat
protože se na něj budu bít do posledního dechu
protože on mě bude ochraňovat jako svou panenku
protože s ním budeme malovat na obrovské plátno rukama
protože s ním se budu bavit o knihách
protože s ním zažiju ty nejbláznivější zážitky
protože ať udělá cokoliv, zastanu se ho a nikdy ho neodsoudím
protože se jeden druhého nebudeme umět nabažit
protože s ním si budu stavět vzdušné zámky
protože se nebudu bát jeho doteků
protože jemu budu věřit a svěřím mu cokoliv aniž bych měla strach že to někde vykecá
protože u něho nebudu mít obavy že by se mi někdy smál a ponižoval mě s partou kámošů
protože já budu jeho panenka, vílá, princezna
protože on bude můj princ

21.4.2012

21. dubna 2012 v 21:17 | Catharina |  Day by Day
Ahoj hubňulky!
Dnešek byl zvláštní. Vstala jsem a byla rozhodnutá cvičit, jenomže jsem pomáhala mamce a tak jsem cvičila až odpoledne. Kažopádně se dneska stydím za dopolední svačinu, nezvládla jsem jí a hodně to přehnala. Byla jsem an sebe tak naštvaná, že jsem ve dvě hodiny začala cvičit a skončila až v šest :D
Všechno mě bolí a doufám, že i přes tu hrouznou svačinu bude zítra na váze číslo 56,3 abych mohla mít v pondělí 56 :-)

Jídelníček:
Snídaně: ovesná kaše (45 g ovesných vloček, 200 ml mléka)
Svačina: 150 g mrkve + jablka )nastrouhané, polovina sáčku bebe mini, piškot s marmeládou asi dva velké kousance (mamka pekla a já ji řekla, ať mi kousek toho piškotu nechá, jinak je ta roláda s krémem a s marmeládou a cukrem, takže takhle je to "lepší" varianta
Oběd: malinký talířek polévky s lžící nudlí, 100g uvařeného květáku, cca 100 g brambor
Svačina: ---
Večeře: 80 g celozrného chleba, zelenina, tvarohová pomazánka, 2 a 1/2 plátku kuřecí šunky

Pití: voda s džusem, voda (dohromady asi 1 a 3/4 litru)
Pohyb: 2 hodiny orbitrack, 90 minut zumba cardio party (cvičila jsem to dvakrát :-)) a jilliam

Cvičila jsem takhle: hodina orbitrack, zumba cardio party, jilliam, hodina orbitrack, zumba
-Chtěla jsem dokončit i druhé kolečko s jilliam ale to už bych asi nedala, byla jsem drobátko vyčerpaná :D
Modlím se ať je zítra na váze menší číslo než 56,3. Pokud tomu tak bude budu mít tenhle jídelníček:

Snídaně: 150g bílého jogurtu, banán
Svačina: jablko
Oběd:150 g brambor, vajíčko = omeleta + zelenina
Svačina: cca 50 g květáku, 2 plátky kuřecí šunnky, plátek eidamu,
Večeře: 150 g bílého jogurtu, skořice

Pokud tam 56,3 nebude je tu pro mě jiný plán:

Snídnaně: 150 g bílého jogurtu, skořice
Svačina: 1/2 banánu
Oběd: 50 g květáku, 2 plátky šunky
Svačina: 1/2 banánu
Večeře: 100 g bílého jurtu, skořice

Asi tušíte za co se dneska budu před usnutím "modlit" :D:D
Jsem dneska unavená, asi půjdu spinkat až se dodívám na Jste to, co jíte. Oběhnu vás zase ráno :-)


20.4.2012

20. dubna 2012 v 20:20 | Catharina |  Day by Day
Takže :D
Popravdě řečeno... Nevyčítám si dneska nic. Měla jsem se skvěle! Ve škole poslední zvonění čtvrťáků, poznala jsem nové lidi, snad nové kamarády, polovinu dne kafrala anglicky (i když tak špatně, že to bylo prostě velmi špatné :D) (měli jsme na škole návštěvu z jiné školy, sice francouzské ale nikdo z nás neumí francouzsky ani slovo :D) a prostě dneska jsem byla komunikativní a s novýma lidma jsem se dala do řeči místo abych půl hodiny seděla a neřekla ani slovo :D
Pak jsem byla s novýma kámošema na pivu a celou dobu jsem mluvila. Dneska jsem toho namluvila pomalu jak za poslední měsíc. Já totiž nejsem člověk který mluví, jsem takový tižší člověk, který má problém si jít koupit lístek na vlak jak se říká. Neumím mluvit s lidma natož s cizíma. Ale dneska a vůbec poslední dobou si mám s lidma čím dál víc co říct, prostě se už tak moc nestydím. A i kdybych dneska snědla nevím co, tak tohle je pro mě nejdůležitější :-)

Jídelníček:
Snídaně: 100 g bílého jogurtu, 50 g tvarohu, skořice, 2 kiwi
Svačina: jablko
Oběd: šoulet, pribňáčková tyčinka, zmrzlina
Svačina: 2 piva, 2 kostičky (miniaturní) čokolády
Večeře: křehký plátek, plátek šunky, plátek sýra, cherry rajčata 5 ks )dám si to teď až dopíšu tenhle článek)

Pohyb: chození (nevím kolik ale dneska jsem od rána jenom chodila :D, pořádně jsem si nesedla)
Pití: voda, voda s džusem, pivo :D

Jinak po včerejším večerním cvičení mám dole 100 g :D, dnešní váha 56,6. Doufám že to po té svačině nenaberu :(
A taky jsem do školy nesla buchtu mno a nedala jsem si ani kousek! Jsem pyšná :D
Myslíte že když dneska nepůjdu cvičit, tak přiběru? Jsem totiž šíleně unavená :D

Zítřejší plán: (nevím jestli nepůjdu zas někam ven s trochou alkoholu, ale stejně to vycvičím!)

Snídaně: 45 g ovesných vloček, 200 ml mléka
Svačina: jablko
Oběd: 100 g těstovin, 4 plátků šunky, zelenina
Svačina: 100 g bílého jogurtu, skořice
Večeře: 75 g celozrného chleba, 2 plátky šunky, tvarohová pomazánka, zelenina

Pití: voda s džusem
Pohyb: 2,5 hodiny orbitrack, 2x jilliam (a tentokrát to dodržím!) = budu cvičit ráno a odpoledne půjdu někam, buď s kámoškou nebo s partou. Uvidím jak to půjde :-) (a toho se nevzdám, protože můj společenksý život je v háji :D a já chci teď využívat každou šanci být s lidma, která se mi naskytne)

19.4.2012

19. dubna 2012 v 18:21 | Catharina |  Day by Day
Ehm...
Miluju pečení, je to uklidňující, je to skvělý a já to miluju.
Ale pokaždý jak peču je to stejné.
Přežeru se.
Zvracím.
Nemůžu cvičit jak jsem vyčerpaná.
Je mi zle.


Je na čase rozhodnout se, co je pro mě dražší. A myslím, že to víte. Ode dneška už nepeču a je jedno jak moc to miluju, jak moc u se u toho uklidním...
Vzdávám se toho.
Zítra, v sobotu a v neděli detox. V pondělí tam prostě bude 56! Spousta cvičení, zítra žádné prohřešky, opravdová dieta.
Ano, jsem si vědoma toho, že se točím v kruhu. Pár dní jsem v pohodě, pak se chci odreagovat, peču a přežeru se. A začíná to nanovo. Takhle nikdy nezhubnu. A já... je to pro mě důležitější než všechno ostatní.
Nevím, co mám ještě říct. Od zítra nanovo.

Snídaně: ovocný salát
Svačina: ovocný salát (asi 1/4 plánované porce, snědla mi zbytek kamarádka)
Oběd: dva bramborové knedlíky plněné uzeným masem, zelí (zbytek mi snědla kamarádka :D)
Svačina: ochutnávání těsta, ochutnávání krému, banán, dva muffiny, celozrný rohlík, tvarohová pomazánka, 4 cherry rajčata, 4 hrsti čokoládových musli
Večeře: nevím... jogurt nechci, nic nebude, nemám hlad a je mi zle sama ze sebe

Jsem ta nejhorší hubnoucí holka co existuje...
EDIT: další negativum? Jsem teď šíleně podrážděná, nejraději bych seřvala každého v dosahu. Chce se mi brečet a všem nadávat jak mě rodina omezuje, protože sestra jde třeba odpoledne spát (jako dneska, chtěla jsem to totiž vycvičit a vypustit ze sebe duši) a pak je šíleně protivná když jí vzbudím a nadává mi do *** a já nemám kde jinde cvičit, tak si na chvíli lehnu, že počkám až se probudí a usnu a pak už se nedokážu zvednout. Vím, že si teď stěžuju jak malá holka, ale nemůžu kvůli vlastním chybám po někom štěkat a musím to nějak ze sebe vypustit. Omlouvám se.

EDIT: Jakmile jsem zveřejnila edit číslo jedna tak mě zároveň zaplavila úleva a zároveň šílený vztek. Jenže tentokrát na mě samotnou. Neskutečně jsem se naštvala na svoji mizernou vůli, jak jsem slabá a jak si pořád stěžuju na sebe, na druhé, místo toho abych skončila s pečením, nebo prostě něco se sebou udělala. Sestra už byla vzhůru tak jsem hupsla na orbitrack (nezajímalo mě, co tomu řekne případný zbytek rodiny) a jela 45 minut. Pak jsem si ještě zacvičila jilliam a na víc nebyl čas, protože ještě musím uplést náramky do školy a to chvíli trvá. Ale spala jsem odpoledne tak co, zasloužím si ponocovat.
Takže shrnutí dneška:

Jídelníček máte nahoře.
Pití: 2 litry vody s džusem
Pohyb: 3 km chůze ze školy domů (vystoupím cca tři kilometry před tím, než skutečně mám a dojdu to pěšky.), 45 minut orbitrack (20 km, 216 kalorií ale beru to orientačně, myslím, že spaluju víc, než se na tom troji ukazuje :D) a jilliam level 1

Zítra: měním předchozí plán (zjistila jsem že nemá cenu si plánovat víc, jak den dopředu, protože to stejně vždycky změním). Taky jsem se rozhodovala, jestli nejít na oběd, nakonec teda půjdu.

Snídnaně: 100 g jogurtu, 50 g odtučněného tvarohu, banán (54 g)
Svačina: jablko
Oběd: Šoulet, salát hlávkový s ředkvičkami
Svačina: křehký plátek, plátek šunky, plátek sýra, cherry rajčata (4 ks) (eidam 30% tuku v sušině, což je sice moc, ale nemůžu chtít po rodičích aby mi kupovali speciální, když už zabírám polovinu ledničky se svojí zeleninou a zdravou stravou :D)
Večeře: 150 g bílého jogurtu, skořice, nastrouhané jablko

Pití: voda s džusem
Pohyb: 2 hodiny orbitrack, 2x jilliam, chůze (3km) podle počasí + cokoliv podle výdrže :D Budu cvičit až do odpadnutí :D

18.4.2012

18. dubna 2012 v 20:01 | Catharina |  Day by Day
USNULA JSEM!
Sáákryš dneska žádné vyčerpávající cvičení nebude, už to totiž nestihnu. Musím se naučit na dvě písemky a napsat slohovku.
Štve mě to. Šla jsem si po svačině na hodinu lehnout s knížkou, protože se nemá cvičit hned po jídle a hups, tma, usnula jsem. Je pravda, že jsem poslední dny trochu vyčerpaná a nemám energii na kraviny a tak, ale tohle? V den destrukce? Sáákryš. Takže za trest budou dva dny! :D

Jednoduše se zničím v neděli a buďto v sobotu nebo v pátek, nejspíše v pátek.

Jídelníček:
Snídaně: ovesná kaše (35g vloček, 150ml mléka) - podařilo se mi ji jednou spálit, takže dnešní hektické ráno bylo opravdu hektické :D
Svačina: 2 křehké plátky, plátek taveného sýra, 4 cherry rajčata
Oběd: zeleninový salát s jogurtovým dipem, bagetka
Svačina: 150 g bílého jogurtu, 54g banánu (myslela jsem si, že půjdu cvičit, proto ten banán :()
Večeře: 200 ml kefírové mléko, banán (cca 120 g)

Pití: 2 a čtvrt litru vody s džusem
Pohyb: ---

ááá štve mě to.

Plán na zítřek:
Snídaně: ovocný salát (kiwi, banán)
Svačina: ovocný salát (kiwi banán)
Oběd:Bramborovo-cizrnové knedlíky plněné uzeninou s cibulkou (dám si jich buďto málo anebo vynechám to uzené)
Svačina: 100 g bílého jogurtu
Večeře: plátek celozrného chleb, zelenina, tvarohová pomazánka

Pití: voda s džusem
Pohyb: 2 hodiny orbitrack (pokud bude čas tak něco navíc)

-odpoledne musím péct buchtu do školy (doufám, že odolám ochutnávání :D), uplést náramky (přijede zahraniční škola) a naučit se fyziku

Plán na pátek:
Snídaně: 30 g musli, 100 g bílého jogurtu, 30g kukuřičných lupínků
Svačina: banánek (54 g)
Oběd: Šoulet, salát hlávkový s ředkvičkami (je u toho i pribiňáčková tyčinka ale pokusím se jí někomu dát než ji sežeru :D)
Svačina: zelenina
Večeře: 150g bílého jogurtu, skořice, nastrouhané jablko

Pohyb: 2 hodiny orbitrack, jilliam, chůze (uvidím kolik toho stihnu, nevím kdy se vrátím domů a tak)
Pití: voda s džusem
Jen doufám...

18. dubna 2012 v 17:53 | Catharina |  Dream
Nikdo mi to nevymluví, je prostě dokonalá. Doufám, že jednou budu pro někoho stejně dokonalá
Ještě tak rok/dva a budu mít podobné vlasy...
Ještě chvíli a budu jako knihomolka atraktivní
Ještě chvíli a budu umělkyní navenek stejně jako jsem uvnitř kdysi byla. Jen to probudím
Snad jednou najdu někoho, kdo mě bude mít rád...
Ještě chvíli a njdu někoho, kdo ve mě objeví tu vílu, kterou jsem vždy byla...
Jednou najdu někoho, kdo se mi nebude smát a kdo pochopí, že sem se narodila ve špatné době do které nepatřím. Kdo pochopí, to světlo uvnitř mě, kdo pochopí...
Já se svého snu nezvdám. Svého snu být perfektní. Pro sebe nebudu perfektní nikdy, je to celoživotní cesta, kterou dovrším s posledním výdechem. Budu na sobě pracovat pořád, protože je pořád něco, čemu se mohu naučit, co můžu dokázat. Ale doufám, že jednou budu pro někoho perfektní, kdo mě uvidí jaká jsem a komu budu bezmezně věřit.

Já vím, sním a píšu pořád o tom samém. Ale je to jeden z mých dvou snů. Být perfektní a být šťastná.

17.4.2012

17. dubna 2012 v 16:11 | Catharina |  Day by Day
Ahoj hubňulky!
Dneska je skvělý den. Byla jsem vyklepaná z písemky z matiky (matika na našem gymplu je... těžká a to jsem mírná :D) a nepsali jsme! Měla jsem psát ze zemáku a nakonec nám odpadly hodiny takže jsem byla doma už v jednu! A navíc vysvitlo sluníčko!
Takže mám více času, proto jsem si zacvičila trochu více.

Snídaně: kefírové mléko (200 ml), banán
Svačina: jablko
Oběd: Masové kuličky na drcených rajčatech, těstoviny
Svačina: hroznové víno (108g), banán (maličký! koupila jsem si takové malinkaté, roztomilé :D) (54g)
Večeře: 150 g bílého jogurtu

Pohyb: 2 hodiny orbitrack (myslím že ty číselka udávaly: 41,5 km, 526 kalorií), kilometr procházky, 10 minut nošení 25 kilových pytlů :D
Pití: voda s citronem (1 litr), voda s džusem (1 litr) (ředěné v poměru 1 litr džusu, cca 4 litry vody)

Sem zvědavá jak se zítra zničím, když dneska jsem odcvičila ty dvě hodiny orbitracku v pohodě :D
Jinak zítra mě čekají tuny písemek...
Catharina

Tak

16. dubna 2012 v 23:19
Co víc říct než dvě slova?
Záchodová mísa


Až teď si uvědomuju jak jsem byla hloupá... Ne, to je moc hezké slovo, jemnější...
Byla jsem prostě blbá!
Nevím o co jsem se odpoledne snažila. Asi to všechno pokazit abych se mohla zase složitě škrábat nahoru. NEvím, opravdu nevím co mě donutilo k tomu jíst tolik jídla, upéct kalorickou bombu a ujídat jak je libo, prostě totální fail.
Stydím se, moc.
Nejvíc mě štve, že jsem asi třikrát už ten bonbon v ruce držela a vždycky jsem ho položila. A pak jsem k němu šla s tím, že to CHCI porušit... Mrzí mě to.
Kdyby jen šlo vlét do článku všechny pocity, které mě teď sužují. Ale ne, nechtěla bych abyste pocítili to, co teď cítím já.
Jsem na sebe šíleně naštvaná.

Rozhodla jsem se inspirovat u Cléi.
Pokud jí to teda nebude vadit.

Zítra si dám dietní den, málo jídla, málo cvičení, hodně učení.

Snídaně: kefírové mléko (200 ml) rozmixované s banánem (cca 120 g)
Svačina: jablko
Oběd: Masové kuličky na drcených rajčatech, těstoviny, celerový salát
Svačina: jablko,
Večeře: bílý jogurt (150g)
Pití: voda
Pohyb: 45 minut orbitrack, jilliam 30 days (3.den) -> víc nestíhám mám do čtyř a druhý den píšu moc písemek
A ve středu je destruktivní den sám o sobě. Tak se prostě zničím:
Snídaně: ovesná kaše (35 g ovesných vloček, 150 ml mléka)
Svačina: 2 plátky šunky, 1 plátek tvrdého sýra, zelenina
Oběd: Zeleninová mísa s jogurtovým dipem, bagetka se sezamem, čaj s citr
Svačina: 150 g bílého jogurtu
Večeře: kefírové mléko (250 ml), kiwi (2 ks), 150 g bílého jogurtu
Pohyb:
- extrémní mozková aktivita (píšu čtyři velké písemky, možná pět (1 fáze destrukce)
- 2 hodiny orbitrack (2 fáze)
- jilliam 30 days
- pokud počasí dovolí, půjdu pěšky poslední úsek domů (cca 3,5 km)
- pokud neodpadnu půjdu si zaběhat, nebo si zacvičím ještě jednou jilliam
= SEBEDESTRUKCE!

"to máš za to ty krávo, co si neumí vážit ani toho, co sis sama vybojovala. Na konci týdně na té váze bude prostě 56 kilo a je jedno jak toho dosáhneš (samozřejmě nepočítám hladovky a podobné věci, které prostě odmítám). Bojuj za svůj sen, bojuj za to, co chceš nejvíc. Bojuj za krásné pevné nohy, bojuj za křehkost, znič se za přejídání a za to, co následuje po přejezení. Nechceš přece padnout na dno. BOJUJ ZA SVŮJ SEN!!!"

A zvážím se AŽ v neděli. Musím tu váhu někam schovat :D
Vím, že je to extrémní, ale nic jiného si nezasloužím. Pokud tam v neděli to číslo bude, najedu opět na zdravé jídelníčky s kopou jídla a každý den pohyb, ale tenhle týden bude tvrdší.
Catharina

Nechci

16. dubna 2012 v 16:11 | Catharina |  Day by Day
Panikařím
Ve škole je to šílené a přišla jsem domů, nějak na mě to chytlo, lítám tady, jsem totálně v prdeli a mám šílený chutě.
Nechci jíst
prosím...
nechci já nechci...

EDIT:
kašlu to, ani napsání asi 10 SMS, napsání na blog, čtení knížky, koukání na thinspa, pořád mi mozek říká, že jeden den nevadí...
jsem troska
neskutečná
bez sebevědomí
bez kontroly
bez všecho
neschopná
nic nezvládám
já nevím co se se mnou děje
dneska si dám volný den
vlastně to tak je vždycky, pondělí volné a zbytek týdne jsem v pohodě a jedu zdravě
pondělí jsou hříšná pondělí
tak, dohodnuto, dám si co chci a od zítřka jedu naplno
jestli se nezblázním ze školy
odpusťte mi to
stydím se
prosím...
odpusťte


Večer dám info...

15.4.2012

15. dubna 2012 v 21:34 | Catharina |  Day by Day
Snídaně: 30g zapékaných musli, 20 g kukuřičných lupínků, 120 g banánu, 100 g bílého jogurtu
Svačina: jablko
Oběd: kuřecí prsa 150g, rýže 150 g, zelenina 100g
Svačina: banánová přesnídávka Hamánek (130 g) kousíček tvarohového koláče (je to zdravé, málo cukru, ale přece jen tam je a je to koláč)
Večeře: chléb celozrný 75g, tvarohová pomazánka (cca 20g), šunka (cca 30g), zelenina (cca 150g)

Pití: voda s džusem ( 2 litry jsem vypila určitě!)
Pohyb: 90 minut orbitrack, jilliam 30 days (2.den), jestli bude pěkně tak procházka - nakonec jen 60 minut orbitrack a jilliam jen polovinu

-koláč jsem neodolala máminu smutnému pohledu a opravdu toho byl kousííček!
- pohyb jsem mohal splnit, ale dávám si 60 minut orbitrack, jilliam a zbylých 30 minut orbitrack a dneska v půlce jilliam sem byla úplně zadýchaná, trochu se mi točila hlava a nechtěla jsem prostě ryskovat, že mi bude blbě. Mám ve škole hodně zameškaných hodin a nemůžu už chybět.
- mno myslím, že sem to dneska celkem zvládla... odpoledne jsem měla šílené chutě na ty čokoládové vajíčka, které miluju a ležely celý den na sestřině stolu a já si nedala ani jedno! Ani kuličku čokoládových musli, nic! Jediný prohřešek byl ten koláč, ale byl to spíš tvaroh s trochou buchty, toho je tam opravdu hodně. Mno nebudu to ospravedlňovat prostě jsem to pokazila.

Jinak se cítím úplně pitomá. Kvůli škole kterou nezvládám tak, jak bych chtěla. Angličtina mi vůbec nejde, fyziku sem dneska nestihla, doufám, že mě zítra nebude zkoušet nebo jsem v háji. Mno a další předměty, spousta písemek... A já si připadám úplně blbá, že na tu školu nemám, myslím, že ty pocity alespoň některé z vás znají.
Vážně si připadám úplně blbá a že nic neumím. Nevím jak se toho pocitu zbavit...

Doufám, že zítra to bude lepší.
A nevím jestli se zvládnu nevážit, myslím, že si prostě tohle povolím, je to jako droga.:D

Catharina

Jídelníček

14. dubna 2012 v 21:08 | Catharina |  Day by Day
Tak takový je plán a uvidím jestli se mi ho podaří splnit. Mělo by tam být dost jídla abych nehladověla ale řeknu vám, vymyslet ty jídelníčky dá fušku, protože nechci jíst pořád to samé, nedělalo mi to dobře :D
Jídelníčky budu postupně dopisovat jak se bude měnit stav lednice a spižíren :D

15.4.2012


Snídaně: 30g zapékaných musli, 20 g kukuřičných lupínků, 120 g banánu, 100 g bílého jogurtu
Svačina: jablko
Oběd: kuřecí prsa 150g, rýže 150 g, zelenina 100g
Svačina: banánová přesnídávka Hamánek (130 g)
Večeře: chléb celozrný 75g, tvarohová pomazánka (cca 20g), šunka (cca 15g), zelenina (cca 150g)

Pití: voda s džusem
Pohyb: 90 minut orbitrack, jilliam 30 days (2.den), jestli bude pěkně tak procházka

- počítám na kaloricketabulky.cz ale vychází mi šíleně moc sacharidů :( musím to nějak vymáknout, ale bílkovin mám 77%, ale sacharidů 131% (vím, že za to může ta snídaně :D)
-----------------------------------------------------------------

16.4.2012

Snídaně: šunka (cca 15g), chléb 75 g, tvarohov pomazánka (cca 15g), zelenina (100g)
Svačina: bánánová přesnídávka Hamánek (130g)
Oběd: Kuřecí rolka, rýže se šunkou a hráškem, dýňový kompot (rozhodla jsem se obědy zatím neodhlašovat, uvidíme jak to půjde s nimi ale zvolila jsem si ty nejzdravější varianty, i když mají třeba ve středu moje bramborové knedlíky ze zelím :D)
Svačina: jablko,
Večeře: ovesná kaše (ovesné vločky 35 g a 250 ml mléka)

Pití: voda s džusem
Pohyb: 60 minut orbitrack, jilliam 30 days (3.den)

-

-----------------------------------------------------------------

17.4.2012

Snídaně: kefíírové mléko (200 ml) rozmixované s banánem (cca 120 g)
Svačina: 2 křehké plátky s tvarohovou pomazánkou, šunka (10 g), zelenina 50g
Oběd: Masové kuličky na drcených rajčatech, těstoviny, celerový salát (jinak mají žemlovku béééé (mám depresi :D) :D)
Svačina: jablko,
Večeře: 150g zeleniny, celozrný chleba 50 g, tvarohová pomazánka, šunka (cca 15g)

Pití: voda s džusem
Pohyb: 45 minut orbitrack, jilliam 30 days (4.den) -> víc nestíhám mám do čtyř a druhý den píšu moc písemek


-----------------------------------------------------------------

18.4.2012

Snídaně:
Svačina:
Oběd:
Svačina:
Večeře:

Pití:
Pohyb:

14.4.2012 - 78 dní do prázdnin

14. dubna 2012 v 20:01 | Catharina |  Day by Day
Dnešek byl zvláštní. Velmi. A ani nevím jak, ale teď tu ležím, je večer, půjdu nejspíš spát trochu dříve a přesto...
Je večer, já mám v sobě večeři a můžu s klidnou duší prohlásit, že
JSEM TO ZVLÁDLA!
Mám takovou uspokojující radost a myšlenky se mi zase rozlétají daleko. Už věřím, zase věřím, že je možné dokázat naprosto cokoliv. Nebudu říkat, že to dám a že do léta budu mít krásnou postavu a podobně. Jen vím, že se o to budu snažit a mělo by to být co nejdřív, protože mám pár plánů a okamžiků, které musí vyjít podle plánu :D
Ale o tom jindy.
Jak to dneska probíhalo a pár postřehů jsem psala během dne na twitteru, každopádně musím ještě zlepšit oznámení ať jsou trochu zajímavá :D

A jinak asi takhle:
- Vstala jsem v 6:15 jak jsem si slíbila a také se zvážila. Ukázalo mi to 58, což znamená, že pracně vydřené kilo je pryč. Zítra se zvážím a uvidím, kolik mi dnešní detox dal a pak se zvážím opravdu až za týden. Což bude možná těžší dodržet než samotnou dietu :D:D

- Vypila jsem přes dva litry tekutin (cca 2,5) ale nebyla to obyčejná voda. Byla jsem ráno na nákupu, takže jsem si koupila pomerančový džus a ředila jak jen to šlo. Já vím, jsou to zbytečný kalorie a cukr a tak, jenomže já prostě tolik čisté vody nevypiju. A dneska ve mě ta voda jenom mizela. Potřebuju to asi nějak "obarvit" :D

- Ráno jsem posnídala a šla si ještě na chvilku lehnout. Zdálo se mi, že jsem jedla nějaké sladké koláčky na nějaké akci, kde mi je nabídla dáma v kroji :D. Probudila jsem se úplně zpocená a chvíli nevěděla, jestli jsem je fakt snědla a jestli jsem ten detox zase nezvládla :D. No, nepřeju vám něco podobného zažít :D. Asi mi už z toho všeho trochu šplouchá na maják :D.

- Jídelníček bez jídla ze snů vypadal takto :D :
Snídaně: 150g bílého jogurtu, 50g odtučněného tvarohu - posypané trošičkou skořice
Svačina: 100-150 (teď si fakt nejsem jistá) ml kefírového nízkotučného jahodového mléka
Oběd: 35g ovesných vloček s 250 ml mléka (ale něco se odpařilo) - připadalo mi, že původní porce mléka je na těch 30 g málo. Nakonec bylo mých 250ml hooodně a já musela čekat takových dvacet minut, než se všechno mléko odpařilo nebo vstřebalo do vloček :D
Svačina: 150 ml kefírového mléka nízkotučného jahodového
Večeře: 170 g bílého jogurtu s malinkatou lžičkou granka (dojídala jsem ten velký selský jogurt a zbyla mi tam jedna lžíce jogurtu, tak jsem si řekla, že to nebudu schovávat. Proto těch 170g)

-Pohyb: hodina a půl orbitrack (31 km, 391 kalorií (i když mám pocit, že ten stroj záměrně ubírá :D)), jilliam, 30 minut rychlochůze z toho 1/4 do kopce
Chtěla jsem ten pohyb dotáhnout do konce a splnit všechno co jsem si naplánovala, jenomže mi začalo kručet v břiše a já se bála, aby mi nebylo špatně, jelikož jsem přece jenom týden byla bez nějakého pohybu. A taky jsem se chtěla zítra postavit a nedostat horečku nebo tak, což už se mi dvakrát stalo, když jsem se "přecvičila". Radši pomalu budu přidávat, než abych se sesypala. I tak jsem příjemně vyčerpaná :-)

- Jinak jsem si opsala sešity, kouknula na Hru o trůny a objevila seriál Black book a ještě byla v obchodě, napsala si tabulku, kterou mám pořád na stole a která oznamuje, že nechci žádné jídlo a podobně :D
Mno a můj plán cvičit ráno ztroskotal, protože nemám volnou místnost, kde bych to cvičení mohla provádět, abych neobtěžovala členy rodiny. U nás je to teď trochu složité takže ani obývací pokoj není volný a mě to mrzí, ušetřila bych odpoledne čas :/

Tákže já myslím, že všechno jsem splnila aspoň na 99% i když jsem někde pár gramů přidala, ale to snad nevadí.

Plán na zítřek?
-Hlavně vydržet. Odmítla jsem toho tolik dneska, odmítnu i zítra. Dneska jsem odmítla v obchodě všechno co mamka mi chtěla koupit (jako nanukový dort a podobně) mno a řekla jsem to jednou a ona to poprvé akceptovala úplně v klidu. Takže jsem to musela říct fakt rozhodně :D

-Jinak plánuju příští týden si nejspíš odhlásit obědy, i když s tím už mamka tak moc nesouhlasí. Vařila bych si asi něco doma, ale chtěla bych prostě přes ten týden dodržet dietu abych měla příští neděli 56 kilo :-)

-Jídelníček si sestavím na celý týden dneska než půjdu spát. Hned se do toho dám a pak je zveřejním nejspíš zítra, uvidím jak mi to vyjde. Bude to těžký nějak naplánovat a skloubit.

Jinak moc díky holky za vaši podporu, jste skvělé.
Chtěla jsem se zeptat na přísun živin. Hledala jsem něco ale všude píšou něco jiného. Když si vážím potraviny, hlídám kalorie tak je to fajn. Ale určitě je důležité v čem ty kalorie přijmu, takže kolik má být těch bílkovin, tuků a sacharidů? A čím víc bílkovin, tím lépe? Nebo jak to je?

Ještě jednou díky za podporu
Catharina

Očista

13. dubna 2012 v 22:03 | Catharina |  Day by Day
Děkuju moc holky za podporu, jste zlaté, pokaždé mi vyloudí úsměv na tváři váš komentář a já se necítím tak sama. Jsem moc ráda, že mám někoho o koho se můžu "opřít". Nevím, jestli cítíte všechno vděčnost, kterou do tohohle článku vlévám. Myslím, že to slovy prostě nějde vyjádřit.
Když je mi úplně nejhůř projíždím si vaše blogy a čtu si vaše komentáře. Vždycky to alespoň trochu pomáhá.

Zítra to bude vypadat takto...

- ráno se zvážím ať vidím jak se mi takové dny vymstí
- vstanu v 6:15 i kdyby se ostatní členové rodiny měli nevímco (protože jim to děsně vadí)
- pohyb bude takový: 2 hodiny orbitrack, jilliam, běh 30 minut (bude, protože musím jít spolužačce vrátit sešity tak k ní zaběhnu)
- zítra udělám věci do školy (přepíšu sešity, naučím se některé předměty, vypočítám do matiky spouuuusty příkaldů)
- začnu konečně číst další knížku
- naplánuju si příští týden jídelníčky a pohyb a všechno
- jídelníček: (detox, takže malé porce :-))
Snídaně: 150 g bílého jogurtu, 50 g odtučněného tvarohu
Svačina: 100 ml kefírového nízkotučného mléka jahodového
Oběd: 30 g (v suchém stádiu) ovesných vloček, 150 ml mléka (budu mít pohyb po týdnu, takže potřebuju nějakou energii a je v tom vláknina a bílkoviny, takže to myslím nevadí a navíc je toho podle mě málo. Ještě uvidím zítra na váze, pokud by se mi toho zdálo moc tak uberu :D)
-orbitrack, jilliam, běh
Svačina: 150 ml kefírového nízkotučného mléka jahodového
Večeře: 100 g bíloho jogurtu
- pití: vypiju ty dva litry vody! (to se mi snad ještě nikdy nepodařilo)

PS: Nemůžu mít úplně stejný jídelníček jako ty Cléa (promiň já opravdu nevím jak to vyskloňovat), protože samotné mléko bych asi nikdy nevypila (a že jsem to zkoušela hodněkrát, ale mě z toho prostě natahuje :D)

A pokud to všechno zvládnu, začnu zase věřit, že bych něco se svým životem mohla dokázat. Protože teď si to nemyslím.
Catharina

13.4.2012

13. dubna 2012 v 20:56 | Catharina |  Day by Day
Stydím se...
Nenávidím se...
Nenávidím svou povahu, která nesnese, když urazí někoho tím, že nesní jídlo co mu někdo nabízí.
Jako dneska...
A pak to už jelo...
Ale mám to v sobě.
A zítra...
Ne, nebudu psát, že to zvládnu. Já totiž nevím jestli to zvládnu. Ale chtěla bych, moc. Aspoň něco...
Dneska jsem si procházela co jsem v životě dokázala. Já prostě nemůžu přijít na nic, co by pro mě mělo nějaký význam, který by mi vehnal slzy do očí a po kterém bych si řekla "jo holka, sem na tebe pyšná." nene, já si na takový okamžik vzpomenout nemůžu.
Připadám si strašně, ale možná jsem jen přecitlivělá. Teda to jsem normálně, ale teď mám svůj týden a je to vždycky ještě horší. Připadám si k ničemu, špatná, nepotřebná, líná, tlustá, nenažraná, bez sebemenší vůle...
Jenom ležím a cpu se. Polovina dne dobrý a pak jsem si šla lehnout. Probudila se a šla se prostě přecpat.
Bolí mě břicho neskutečně, ale ne já zvracet nepůjdu!
Zítra
to
prostě
zkusím
znovu

Pokaždý jak sem rozhodnutá, že to zvládnu tak to nezvládnu. Radši už se o tom nepřesvědčuju. Pokusím se...
Je mi to tak líto, vážně líto

12.4.2012

12. dubna 2012 v 21:00 | Catharina |  Catharina
Zdravím!
Nepřidám jídelníček, skládal se zejména ze sladkostí typu marlenka a podobně. Bohužel.
Každopádně mě to ani tak nemrzí, protože to mám v sobě a neskončilo to v záchodě. A měla jsem nutkání tam jít. Strašně jsem se vyděsila, že bych na tom začala být závislá, dostala se k bulimii...
Ne to nedopustím.
I když mám v sobě tak 10 000 kalorií tak jsem spokojená.
nepřejedla jsem se
nezvracela jsem
dospěla jsem k pár rozhodnutím
mám digitální váhu
zítra začínám na novo!

A těším se, tentokrát už se nenechám zvyklat rodinou ani nikým jiným, budu si trvat na svém, že jídlo od nich nechci a mám svůj jídelníček, který budu dodržovat! Asi si vyrobím cedulku "Ne, díky, nechci. Nemám hlad nebo už jsem jedla nebo něco, prostě tohle jíst nebudu!" a budu to prostě jenom ukazovat a odejdu pryč :D

Jinak dneska jsem byla celý den ve městě s mamkou a mám pár věcí mimo jiné i tu váhu :D
A napadalo mě co bych asi tweetnula, kdybych měla ten twitter, třeba o tom jak mám novou váhu a boty, jak jsem se definitivně rozhodla přestat jíst sladké a tak. Prostě... pro mě jsou tyhle jednoduché věty, sdělování takovým způsobem asi lepší. Uvidíme jak se mi to osvědčí.
doufám že si mě někdo přidá, ať vás taky můžu sledovat :D
jinak na blog budu psát dál samozřejmě

můj nový twitter


11.4.2012

11. dubna 2012 v 21:06 | Catharina |  Day by Day

Mám takový nápad. Založit si twitter, který bych mohla aktualizovat i z mobilu během celého dne.

Máte někdo twitter? Co vy na to?

Naprosto zdrcená sedím v kuchyni opřená o kuchyňskou linku. Nademnou hrčí mixér, který mixuje těsto na rolády. Stále ujídám. Na sporáku se vaří pudink na krém. Ujídám neustále, i když je vařící. Kousek dál se vaří hrnek s tvarohovými knedlíky. Až se dovaří moc se jich k rodině nedostane. Vlastně... rodina to není.

Rozpadá se mi rodina. Jak tragikomické. Je hrozné, když váš otec řve v jednom kuse, ale věřte mi. Je horší když zařve jednou za půl roku třeba, ale to je teda něco. Tříská věcma, řve... V sobotu rozmlátil pár sklínek a málem skříň. Chytl matku pod krkem, sice ji hned pustil ale i tak.. Já nevím naši jsou v sobě pořád a mě už nebaví žít v baráku plnejch intrik kde babka s tetou intrikujou přes otce na matku a každý má řeči na toho druhého, furt se kecá o rozchodu a pak jste nejhorší vy kdy se náhodou zas na dva dny usmíří a vy o tom nevíte a chováte se k nim furt protivně...

Někdy je lepší nebýt...
Nevím prostě...
Navíc mě totálně vykolelujou z hubnoucího programu. Prostě... kdybych byla sama tak hubnu v pohodě třiktát rychleji, cvičím každý den a tak.. Ale se všema... nervy, různý akce který neplánuju a navíc nikdo na to nebere ohled, že chci hubnout a pak normálně řeknou že za velikonoce zase přiberu a že nehubnu a furt takový kecy na mě...
nejhorší je, že doteď jsem byla prostě v depce, bolavý břicho a tak...
Jenomže teď jsem... prostě dělám že je všechno v pohodě, peču, vařím, uklízím, cpu se a směju se... a v sobě mám ještě větší díru...
do toho se zamíchal ještě neúspěch u NĚHO, aktuálně nulový sebevědomý, krámy...
Jooo jsem na dně.
Jenomže nebrečím, netřesu se...
jen jsem na dně tak nějak horším způsobem.
bože jak moc chci klidný život
PS: všechno jídlo skončilo v záchodě... stydím se, že na blozích píšu jak to zvládnem, vám radím a sama objímám mísu

Catharina