5.3.2012

6. března 2012 v 8:08 | Catharina |  Day by Day
Přemýšlela jsem dneska ráno, když jsem stála na váze a možná to dělám špatně. Bylo správný omezit jídlo na minimum, ale fungovalo to první dva dny. Dneska se váha zase zastavila a myslím, že jsem jedla moc málo, když jsem třeba měla hlad. Stačí mi malé porce, ale takové abych se příjemně najedla. Mno zkusím jíst dneska trošičku víc, samozřejmě žádné sladké a tak.
Sice jsem dva dny po sobě měla mléko s čokoládovýma konflekama, ale to nepočítám úplně jako sladké.
Tákže už jsem pět dní bez sladkého! Co na to říkáte? :D A ani mi to nechybí. Jediné sladké co jím je ovoce a vyhovuje mi to. Mimoto, teď jsem do toho nějak sklouzla, protože se vážím každý den, ale dneškem to končí. Zvážím se až na konci týdne v pondělí před školou. Budu brečet štěstím nebo zklamáním. To je jen na mě.
Mno, zaobírám se teď hodně plánováním, protože dneska jedu k babičce alespoň na jednu noc, tak sbírám psychiku a tak porůznu všechno. Nesmím se tam přežrat! A vlastně na to ani nemám chuť, líbí se mi jak žiju posledních pět dní.
A mám novinku... Váha mi už třetí den ukazuje.....

57,7 !!!

Od desátého ledna, kdy jsem začala pořádně makat sem si nedovedla představit, že to fakt zvládnu. Nevěřila jsem že shodím alespoň kilo, protože opravdu jsem se o to pokoušela tak tři roky a nic! A teď za dva měsíce... skoro šest kilo dole!
Mno ale musím makat, protože za 57 celých mám slíbenou kabelku, ale tu už mám koupenou, protože jsem v orsay neodolala :D Byla levnější než ta, co jsem měla vyhlídnutou od Bati. Vím, že kvalita asi nebude stejná, ale zatím sem spokojená. Je obrovská a líbí se mi čím dál víc!

A holky, nezoufejte. MYslím, že je to všechno v nás, v naší psychice. Musíte chtít takhle žít, protože já měla několik příležitostí a chutí se přežrat, ale nakonec jsem si řekla, že mi to za to nestojí. Prostě... už nemám vůbec žádnou potřebu problémy řešit jídlem. ydržte to bez toho chvíli a začne se vám zdravý životní styl líbit. Nebo spíš to jídlo, je to fakt dobrý a mě ty moje kombinace (teda ještě se učím, vlastně o zdravém stylu nevím vůbec nic) mi chutnají víc než zákusky, hranolky a podobně. Z těch mi bylo vždycky špatně a teď jsem v pohodě a moje břicho je v pohodě taky. A navíc se po každém jídle nemusím od stolu odkoulet a lehnout si, popřípadě přemýšlet o tom, že bych to měla jít vyzvracet ne z toho, že jsem snědla kalorie ale z toho, jak je mi špatně, protože jsem toho jednoduše snědla moc.

Catharina
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama