21.2.2012

21. února 2012 v 23:26 | Catharina |  Day by Day
Jednou takhle budu chodit do školy :-)
Zdravím!
Včera jsem to nezvládla. Absolutně jsem nestíhala. A napsat na blog už vůbec ne. Byla jsem ve škole, v divadle (večer) a musela jsem se ještě učit. Snad to dopadne dobře. Zemák i biologie doufám za jedna a matika... nekomentovat. Moje vztahy s ní jsou čistě na pětkuovní úrovni v poslední době.
Mno... včera jsem měla depku. Stále nejsem schopná uvěřit tomu, že mě tak vzalo, že nějaký kluk si našel holku. JE to asi trochu tím, že celý život hledám člověka se kterým mi bude fajn a budu se cítit v bezpečí. JE trochu paradox, že když najdu člověka, se kterým zapomínám na všechno a to vedle něj jen stojím... tak si do dvou týdnu najde holku... Tomu se říká pech.
Včera jsem to trochu pokazila, ale jsem na sebe hrdá, protože jsem měla šílenou chuť do sebe narvat celou čokoládu, co máme doma, a na všechno se vykašlat. Neudělala jsem to.
Stejně jako dneska. Měla jsem sice fidorku a kinder bueno (stejně jsem to vycvičila) ale i tak jsem měla šílenou chuť se přejíst... a neudělala jsem to. Nevzala jsem si NIC sladkého odpoledne, protože ty sladkosti jsem měla dopoledne. A poctivě cvičila jsem dneska. Takže... půl na půl den.

Jídelníček:
Snídaně: bílý jogurt (beskydský 125g), dvě hrstičky lupínků, pomeranč
Oběd: jedna vidlička brambor s koprovou omáčkou a masem (školní jídelna), polovina sójového rohlíku se šunkou a troškou sýra (nemám moc ráda tvrdý sýr), kinder bueno, fidorka (po matice schlazení nervů, po velké přestávce strávené snažením nezírat na tu objímající se dvojici... ideální schlazení nervů)
Svačina: polovina sójového rohlíku se šunkou a troškou sýra
Večeře: polovina okurky, jedna celozrná houska a trojúhelníček taveného sýra

Pohyb: hodina a šest minut orbitrack (ale zvýšila jsem rychlost, takže už se neploužím, ale cvičím :D, shozených 300 kalorií), desátý den cvičení s JM 30 days shred (zítra jdu na druhý level)
Pití: 1 a 1/2 litru vody s citronem a asi půl litru čaje ovocného

PS: ve škole absolutně nestíhám... Odpočítávám dny do jarních prázdni...

Vaše Catharina
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama