18.2.2012

18. února 2012 v 23:44 | Catharina |  Day by Day
Ahojky.
Přesvědčila jsem se o tom, že se v sobotu nedokážu přinutit k učení. A v neděli budu zase zmatkovat. Jsem už prostě taková. Ale dokončila jsem další obrázek. Mám asi nějaké tvůrčí období.
Mno dneska bylo všechno v pohodě. Ráno jsem vůbec neměla hlad, přesto jsem si dala snídani a pak jsem měla oběd. Došla jsem k závěru, že pokud jím zdravě a málo, nepřejídám se. Protože jakmile jím něco nezdravého, jakoby se ve mě něco přeplo a já se začínám přejídat. Stejně jako dneska. Neměla jsem v plánu hřešit, ani jsem si to nechtěla dovolit, ale nemám nad sebou poslední dobou takovou kontrolu. Neovládla jsem se. Takže ponaučení zní. Toho nezdravého a tučného jídla si vždycky jenom zobnout, aby mamka nenadávala a ne se tím najíst, protože se přežeru. Takže jsem s dneškem přesto spokojená.

Jídelníček:
Snídaně: 1 plátek slunečnicového chleba s ochuceným cottage
Oběd: Dva bramborové knedlíky plněné masem se zelím
Svačina: Dva kousky bábovky a hrnek kakaa
Večeře: miska mléka s čokoládovými kousky (takové ty tučné cereálie)

Pití: asi litr a půl ovocného čaje s citrónem, litr vody s citronem (zjistila jsem jak je to dobré)
Pohyb: hodina a deset minut orbitrack, sedmý den cvičení JM 30 days shred (odflákla jsem to, v polovině jsem to vypla, emočně jsem to nezvládla, nevím proč, ale najednou se mi v hlavě zjevil zase dokonalý pár. ON jak si vede jí za ručičku a v té chvíli jsem nebyla schopná se pohnout...)
PS: Vím... Zítra to bude lepší

Catharina
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama