16.2.2012

16. února 2012 v 23:14 | Catharina |  Day by Day
Podcenila jsem to, jak moc jsem z něho v háji.
Dneska jsem nešla do školy, nezvládla jsem to a vlastně nejdu ani zítra. Nemůžu je tenhle týden vidět. Už ne.
Celý den jenom jím a pokaždé si připomínám, jak jsem silná a jak chci s tím bojovat. Ale jím stále dál a dál. Nepamatuju si, co jsem všechno snědla.
Navíc jsem to dostala, takže jsem ještě víc přecitlivělá.
Ale nebrečím, mám uvnitř sebe obrovskou díru. Nemůžu nic dělat jakoby vědomě, všechno dělám na autopilota, jsem jakoby v tranzu. Neovládám se.
Ráno jsem se nemohla zastavit. Vařila jsem, pekla, smažila, uklízela... nemohla jsem se zastavit, sednout si. Okamžitě se objevily myšlenky... Špatné myšlenky.
Odpoledne jsem si sedla ke kreslení. Obvykle mě těší, že u toho dokážu přemýšlet souvisle, myšlenky mi neodbíhají.. Jenomže teď je to spíš k... vlastně k ničemu, je mi to jedno. Jsem v apatii.
A štve mě, že když si chci promluvit a pořádně říct, co mám na srdci, tak autmaticky vytáhnu blog a popovídím si sama se sebou. Píšu rozhovor a něpřemýšlím, jen si odpovídám... Jsou to sarkastický, urážlivý odpovědi. Přesně takové, jaké mě zadupávají pod zem a přitom mě zvedají a dávají mi sílu. Já vím, je to praštěný, nedělám to často. Jen tak pro zajímavost, říkám mu Chris.

Ani jsem dneska necvičila...
Ale... Prostě i když on nic netuší, tak mu nedopřeju vidět mě zlomenou. Ne, už si nikdy nenechám znovu podělat život ve všech směrech kvůli blbý lásce. Budu dokonalá. Budu taková jaká chci být, ve všech směrech. Zítra začínám. Velký úklid, učení, cvičení do roztrhání těla, skvělej jídelníček. Alespoň tenhle víkend určitě a pak najedu na normální hodinu a půl cvičení a zdravý jídelníček BEZ sladkostí a co nejmíň cukru a kalorií. A příští týden jdu ke kadeřnici. JSEM SILNÁ!
Prosím... zachraň mě...

Jídelníček: X
Pití: X
Pohyb: X

Catharina
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama