Leden 2012

31.1.2012

31. ledna 2012 v 22:37 | Catharina |  Day by Day
Dnes sem jídelníček psát nebudu. Zhrozili byste se. Hrůza a děs. Možná, že to bylo tím vysvědčením, je přeci jen jednou za půl roku, chtěla jsem si udělat trochu volněji. Mimochodem dopadlo nejhůř jak mohlo. Dvě dvojky a jedna trojka... Nenaštvalo by vás to?
Ale příští pololetí se budu snažit! Vím to, že všem ukážu! Ta trojka je moje osobní prohra a to už nesmím dopustit.
Pak jsme byli se třídou na bowlingu... Bylo to... super. Bavila jsem se moc a moc. Jenže jsem přišla domů hrozně unavená, moje vůle byla na bodu mrazu a já celý den pokazila, když jsem sežrala co jsem mohla. Ani si nepamatuju co všechno. Zítra píšeme velký test z dějepisu. Držte palce.

Jídelníček: ---
Pohyb: 2 hodiny bowlingu + skákání, tleskání a smích (věřte, to se nestává často, proto to sem dávám jako námahu)
Pití: 4dcl kofoly, čaj 1,25 litru a asi lok vody... špatné...

Polepším se! Dokážu všem jak se ve mě spletli! Musím!
A možná že se to nikdy nepovede. Svět by nedovolil aby po světě chodil někdo jako já v perfektním těle... Byla bych... mrcha... nejspíš i hodně velká...

30.1.2012

30. ledna 2012 v 21:33 | Catharina |  Day by Day
Zdravím!
Dneska jsem byla hodně nadšená i hodně zklamaná. Nadšená z oběda, kdy jsem měla na talíři tři palačinky a já snědla jenom půlku té nejmenší z nich! I když vím, že je to kalorická bomba jsem na sebe pyšná. Odolala jsem pokušení sežrat celý ten talíř (i ten talíř). Naopak, když jsem přišla domů, zhřešila jsem. Zatím neumím odolat mamčinu jídlu. Ne, že by bylo až tak dobré (samozřejmě že dobré je) ale měla bych šílený výčitky svědomí, že jsem odmítla její jídlo. A teď mám hlad ale nic už si dneska nedám. Nebýt toho prohřešku byl by to skvělý den.
Jinak jsem dneska byla v divadle a nemám na nic čas.
Zítra je vysvědčení. Co budete mít? My jdeme zítra na bowling se třídou tak tu budu až večer.Doufám, že zítra to bude lepší, mám další motivaci.

Jídelníček
Snídaně: sklenice pomerančového džusu ředěného vodou a hrnek slazeného čaje
Svačina: 6 ks sušeného banánu
Oběd: malá polovina makové palačinky (školní jídelna)
Svačina a večeře: brambory opečené na másle, kuřecí stehno obalené a usmažené a zeleninová obloha

Pohyb:
20 minut orbitrack (100 kalorií), cesta do divadla a zpátky na vysokých podpatcích! :D

Pití
voda 1l, hrnek čaje (musím se zlepšit, vypila jsem ztěží litr)

Jsem Catharina

29. ledna 2012 v 22:13 | Catharina |  Catharina
Říkejte mi Catharina.
Asi před čtyřmi lety jsem se přestěhovala a od té doby to se mnou jde z kopce. Přišli různé nemoci, které mě na měsíce zahnaly do postele a já jsem tloustla. Vrchol ale přišel minulý rok, kdy jsem za nějakých sedm měsíců přibrala třináct kilo (stres, žádný pohyb, rozchod, zmrzlina a tak dále...). A začalo mi to vadit.
Už před dlouhou dobou jsem se rozhodla, že se sebou chci něco dělat, protože mi bylo zle při pohledu na úžasné fotky hubených holek. A v té době se projevil můj sen. Být perfektní.

Někdy se trochu bojím (někdy tímhle argumentem omlouvám další neúspěch), že nemůžu zhubnout. Jelikož zastávám názor, že si teď nemůžu dovolit kvůli své váze hodně věcí, tak se obávám, že až zhubnu, dovolím si všechno. A byla bych taková mrcha, že by to až nebylo pěkné. Přesto to chci! Už nechci být ta malá koule plná komplexů, kterou každý využívá. Která je naivní a až moc hodná.
A vím, že mi k tomu pomůže moje váha.

Můj největšá idol? ONA! Je totiž jednoduše dokonalá a její role v VD je skvělá, mám raději Katherine, která je svým chováním pro mě vzor. Je totiž přesným opakem toho, co jsem já.